• Çalışma Saatleri : 10:00 - 18:00

Hakkımızda


Hakkımızda

Hakkımızda

    Elektrik Enerjisi Sektöründe 1978 yılında Ahmet Havsalı tarafından kurulan AE Enerji Elektrik 2010 yılından itibaren, çağın gelişmelerine ayak uydurarak 2018 yılına AE Solar Enerji Elektrik ve San. Tic. Ltd. Şti. ile Güneş Enerjisi sektöründe ülkenin enerji ihtiyacına katkı sunmayı ilke edinmiştir. 
    AE Solar Enerji Elektrik gelişen teknoloji ile birlikte siz değerli müşterilerine sonsuz enerji kaynağı olan Güneş’i kullandırarak yenilenebilir ve hiçbir zararlı madde içermeyen ücretsiz elektrik üretimi imkânı sunmaktadır. 
    Tamamlamış olduğu projeleri neticesinde, geniş referans yelpazesi, tecrübeli personelleri ve kaliteli hizmetleriyle öne çıkan AE Solar Enerji Elektrik, tüm beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir marka haline gelmiştir.
    Ayrıca montaj sonrası hizmet konusunda da rakiplerinden bir adım önde olan AE Solar Enerji Elektrik, kalite anlayışını sadece ürün ve hizmet kalitesi olarak sınırlanmayıp, bu anlayışı montaj sonrası teknik servis kalitesine de yansıtmıştır.
    Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, değişen ve gelişen müşteri taleplerini karşılayabilen sektöründe lider bir firma olmayı hedefleyen AE Solar Enerji Elektrik, bu ilkeler doğrultusunda sizlere daha uzun yıllar hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
    Firmamıza duyduğunuz güven ve göstermiş olduğunu ilgi içi teşekkür ederiz. Bu güven ve ilgiye layık olmaya çalışacağız.